Sæt SMYKKER og ure, ca. 30 stk., 20. århundrede.

301004. Sæt SMYKKER og ure, ca. 30 stk., 20. århundrede.

Omkring ti clip-on øreringe Brocher, 9 halskæder, 4 armbånd, manchetknapper Damearmbåndsur, Monitor, diameter 0,30 mm Perlehalskæde med lås stemplet 835 Quartz ur, Morertime, diameter 0,28 mm Quartz ur, Q&Q, diameter 0,28 mm Promaster Armbåndsur, Cititzen diameter 0,29 Armbåndsur, Ruhla antimagnetisk armbåndsur, Nivada 3606, diameter 0,29 mm Armbåndsur uden rem, Alfa automatisk 21 juveler, 0,30 mm Armbåndsur, Orion, diameter 0,30 mm Armbåndsur, Tecnos, diameter 0,24 mm, uden glas.

Brugt stand Fra ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.215