BØGER, 12 stk. Tarzan, engelsk tekst, Grosset & Dunlap anden halvdel af det 20. århundrede.

300972. BØGER, 12 stk. Tarzan, engelsk tekst, Grosset & Dunlap anden halvdel af det 20. århundrede.

Tarzan og det tabte imperium, 1929 Tarzan triumferende, 1932 Tarzan og myremændene, 1924 Tarzan den uovervindelige, 1931 Tarzan junglens herre, 1928 Tarzan og Opars juveler, 1918 Tarzan og den gyldne løve, 1931 Tarzan og den gyldne løve. , 1924 Tarzan i jordens kerne, 1930 Tarzan og løvemanden, 1934 Tarzan og guldbyen, 1933 Tarzan og leopardmændene, 1935 Tarzan den storslåede, 1939.

Brugsslitage og gulnede sider.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.302