KAFFESERIE, ca 63 dele, Rörstrand, 20. årh.

300961. KAFFESERIE, ca 63 dele, Rörstrand, 20. årh.

24 plader.
22 kafferetter.
14 kaffekopper.
Samt 3 ulige retter til tekopper.

Brugsslitage, ikke anmeldt.

Få foretaget en gratis vurdering!

24 plader.
22 kafferetter.
14 kaffekopper.

Brugsslitage, ikke anmeldt.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 990