SPEJL, med konsolbord, 20. århundrede.

300902. SPEJL, med konsolbord, 20. århundrede.

Spejlmål ca 147 x 56 cm, konsolbordsmål: længde 83, bredde 44, højde 76 cm.

Slitage, mærker, dekorative skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 964