BORD, med ekstra plade, eg, New Renaissance.

300757. BORD, med ekstra plade, eg, New Renaissance.

Længde 75, bredde 50, højde 61 cm Længde med indsats 136 cm.

Ridser, mærker, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ridser, mærker, Brugsslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 691