Kommode, gustaviansk stil, 1950'erne.

300741. Kommode, gustaviansk stil, 1950'erne.

Mahogni fineret med intarsia.
Længde 90 cm.
Bredde 46.
Højde 68.

Brugsslitage slitage Skive med mærker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Mahogni fineret med intarsia.
Længde 90 cm.
Bredde 46.
Højde 68.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 816