Antik kommode med spejl.

Antik kommode med spejl.
3006966. Antik kommode med spejl.

Antik kommode med spejl af fineret træ. To små skuffer og to store skuffer, forsænkede skuffer.
Mål spejl: H. 85 cm. B. 65 cm.
Mål kommode: H. 87 cm. B. 98 cm. D. 51,5 cm.

Aldersrelateret stand med brugsspor, ridser og buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 484