3006966. Antik kommode med spejl.
Antik kommode med spejl af fineret træ. To små skuffer og to store skuffer, forsænkede skuffer.
Mål spejl: H. 85 cm. B. 65 cm.
Mål kommode: H. 87 cm. B. 98 cm. D. 51,5 cm.
Aldersrelateret stand med brugsspor, ridser og buler.