RUNE SÖDERBERG. Blomsterstilleben, olie på lærred, signeret.

300667. RUNE SÖDERBERG. Blomsterstilleben, olie på lærred, signeret.

34 x 61 cm.

Alders slid.
Der er farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

34 x 61 cm.

Alders slid.
Der er farvetab.

Antal besøg: 2.722