300649. SOFA i brunt læder, 3-personers, Danmark.
3-personers sofa med løs ryg og sædehynder.
Detaljer med syninger i læder.
Længde ca 215 cm.
Bredde ca 85 cm.
Højde ca 74 cm.
Brugsslitage.
Knogler med afvisning, ridser.
Læderpuder med slid, farve falmer.