HJØRNESKAB, med montre, 1900-tallet.

300645. HJØRNESKAB, med montre, 1900-tallet.

Længde 73, bredde 50, højde 200 cm.

Brugsslitage, ridser.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.564