EN INUIT UDSKåret HVALROS.

EN INUIT UDSKåret HVALROS.
3005808. EN INUIT UDSKåret HVALROS.

Dannet af en slags sten/sten. Længde 33 cm, Højde 12 cm.

Almindelig slitage med mangler/tab. Synlig skade foran til højre på figuren.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 515