WALTER MENSCH. Paris minder.

WALTER MENSCH. Paris minder.
300576. WALTER MENSCH. Paris minder.

Olie på hardboard.
60x71 cm.
Signeret nederst til højre.

Reframed.

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på hardboard.
60x71 cm.
Signeret nederst til højre.

Reframed.

Antal besøg: 1.721