TEX BERG. "Model". Olie på lærred, signeret.

3005262. TEX BERG. "Model". Olie på lærred, signeret.

Ca. 41x27 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 41x27 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 288