PABLO PICASSO. EFTER. Grafikark, usigneret, dateret 1.8.57.

3003900. PABLO PICASSO. EFTER. Grafikark, usigneret, dateret 1.8.57.

Fra "Toros".
Ca. 26x36 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Kunstner/designer

Pablo Picasso (1881–1973)

Få foretaget en gratis vurdering!

Fra "Toros".
Ca. 26x36 cm.

Kunstner/designer

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besøg: 291