DAMES ARBEJDSBORD, slutningen af 1800-tallet.

300355. DAMES ARBEJDSBORD, slutningen af 1800-tallet.

Damar skrivebord, perfekt lille computerbord.
Valnøddefiner, birk understel.
60 x 43, højde 77 cm.

Mindre ridser, mangler stof på fodpladen.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

60 x 43, højde 77 cm.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.023