LAMPEBORD, et par, rokokostil, 20. århundrede.

300207. LAMPEBORD, et par, rokokostil, 20. århundrede.

Valnød. Diameter 61, højde 56 cm.

Brugsslitage, et bord med mindre stødmærker på tavlen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 508