SKAB, birk, første halvdel af det 20. århundrede.

3001717. SKAB, birk, første halvdel af det 20. århundrede.

Højde ca 110 cm ca 95 x 45 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 933