3001435. LOFTSLAMPE, "Picasso", model T1291, Belid, moderne.
Mat sort metal.
Højde: ca 23,5 cm (ekskl. ledning) Diameter: 50 cm.
Brugsslitage, overfladesnavs, mindre malingsridser. Funktionel på tidspunktet for katalogisering, ydes ingen funktionsgaranti.