JOHN LEWIN. "Den indsigtsfulde". Olie på lærred, signeret.

300039. JOHN LEWIN. "Den indsigtsfulde". Olie på lærred, signeret.

46 x 57 cm.

Ujævn, farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

46 x 57 cm.

Ujævn, farvetab.

Antal besøg: 1.443