ALBERT ELDH. Fra Vetter. Olie på lærred, signeret.

300033. ALBERT ELDH. Fra Vetter. Olie på lærred, signeret.

29,5 x 33 cm.

Opvokset på fars.

Kunstner/designer

Albert Eldh (1878–1955)

Få foretaget en gratis vurdering!

29,5 x 33 cm.

Opvokset på fars.

Kunstner/designer

Albert Eldh (1878–1955)

Antal besøg: 1.547