LYSELYSER, 2 stk, krystal og prismer, 20. århundrede.

299808. LYSELYSER, 2 stk, krystal og prismer, 20. århundrede.

6 lyspunkter hver. Diameter 33 - 42 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 1.119