CIGARETETUDE. sølv, stemplet '935' med svensk importstempel.

2997599. CIGARETETUDE. sølv, stemplet '935' med svensk importstempel.

Længde ca 9 cm, bredde 8 cm. Vægt ca 92 g.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 388