SKLÆDEBORD, teaktræ, 1950'erne/60'erne.

2994978. SKLÆDEBORD, teaktræ, 1950'erne/60'erne.

Skænk med aftageligt tredelt spejl, skuffer, bengavle af messing.
Bredde 119 cm, dybde 32 cm, bordhøjde 65 cm, totalhøjde 140 cm.

Brugsslitage, mærker, ridser.

Tema

Folkhem Design - 50/60-tal

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mærker, ridser.

Tema

Folkhem Design - 50/60-tal

Antal besøg: 1.809