LASSE BRANDER. Skulptur, metal og træ, signeret.

299359. LASSE BRANDER. Skulptur, metal og træ, signeret.

38 x 28 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

38 x 28 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.975