ARMANDUR, 1960'erne, Seamaster, cal 286, ref 14390, Omega.

2993424. ARMANDUR, 1960'erne, Seamaster, cal 286, ref 14390, Omega.

Serienummer 20152184.
Original Omega glas, krone original Omega ikke forgyldt.
Udskiftet armbånd.

Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti. slidt armbånd. Der er ridser, mindre mærker på urskiven.

Få foretaget en gratis vurdering!

Serienummer 20152184.
Udskiftet armbånd.

Antal besøg: 658