Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Gomér & Andersson Linköping
Kunst
Malerie
ARNE GRANHALL. "Lampe og Cyclamen". Olie på lærred, signeret og dateret -52.
299339. ARNE GRANHALL. "Lampe og Cyclamen". Olie på lærred, signeret og dateret -52.
Ca. 44x54 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Ca. 44x54 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Gomér & Andersson Linköping
Antal besøg:
1.328