YOSHIO NAKAJIMA. komposition, farvelitografi, signeret.

299260. YOSHIO NAKAJIMA. komposition, farvelitografi, signeret.

1/1, rammemål 71 x 51 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

1/1, rammemål 71 x 51 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 860