CARIN NILSON. Skulptur, gips, signeret og dateret 33.

299213. CARIN NILSON. Skulptur, gips, signeret og dateret 33.

Trist barn.
Højde ca. 19 cm.

Ridser, mærker.

Kunstner/designer

Carin Nilson (1884–1973)

Få foretaget en gratis vurdering!

Trist barn.
Højde ca. 19 cm.

Ridser, mærker.

Kunstner/designer

Carin Nilson (1884–1973)

Antal besøg: 974