TOGSÆT, TEE, Märklin.

TOGSÆT, TEE, Märklin.
2991712. TOGSÆT, TEE, Märklin.

Trans Europ Express togsæt, Märklin 3070 I original æske.

Brugsslitage, mindre ridser og mærker, primært på lokomotiver.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 645