ERIK EWALD. Forseglet, olie på Panel, signeret.

299070. ERIK EWALD. Forseglet, olie på Panel, signeret.

37 x 51,5 cm.

Lille tab af farve i nederste venstre hjørne.

Kunstner/designer

Erik Ewald (1903–1971)

Få foretaget en gratis vurdering!

37 x 51,5 cm.

Kunstner/designer

Erik Ewald (1903–1971)

Antal besøg: 3.713