ERIK EWALD. Tyrefægtning, olie på Panel, signeret.

299061. ERIK EWALD. Tyrefægtning, olie på Panel, signeret.

Billedstørrelse: 24 x 33 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Erik Ewald (1903–1971)

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedstørrelse: 24 x 33 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Erik Ewald (1903–1971)

Antal besøg: 1.754