ARNE BANG, skål, sign.

ARNE BANG, skål, sign.
2988687. ARNE BANG, skål, sign.

Glaseret stentøj, med foldet kant, monogram signeret og nummereret 109, højde ca 6 cm. Diameter ca 11 cm.

Et Kantstødt i fodringen. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 452