FLINT LÅSE PISTOL.

FLINT LÅSE PISTOL.
2988350. FLINT LÅSE PISTOL.

Lager med skåret dekoration og dekorerede messingbeslag. Længde: ca 48 cm.

Brugsslitage, mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!
2988350. FLINT LÅSE PISTOL.

Brugsslitage, mindre skader.

Antal besøg: 940