BARSKÅP, Mjölby Intarsia, 1930'erne/1940'erne.

298828. BARSKÅP, Mjölby Intarsia, 1930'erne/1940'erne.

Fineret i mahogni. Nedklappelig luge med intarsia-dekor. Til vægmontering. Længde 66, bredde 20, højde 41 cm.

Brugsslitage, mindre finerskader på et af de bagerste hjørner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.190