JERZY KOSSAK. Figurscene, olie på lærred, signeret.

298807. JERZY KOSSAK. Figurscene, olie på lærred, signeret.

14 x 24 cm.

let revnet, bulet.

Få foretaget en gratis vurdering!

14 x 24 cm.

let revnet, bulet.

Antal besøg: 1.832