KNALLERT, Husqvarna "Cornette", 1950/60'erne.

2987796. KNALLERT, Husqvarna "Cornette", 1950/60'erne.

Husqvarna "Cornette" omkring 1960. Typebetegnelse VoV 1002.

Gå rundt. Låg til værktøjsrum mangler. En pedal medfølger løst. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.777