Kommode OG STOL, rokokostil, 20. århundrede.

298506. Kommode OG STOL, rokokostil, 20. århundrede.

Kommode med stentop, ca. længde 52, bredde 35, højde 74 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 779