LOUIS VUITTON. Øreringe, 1 par, "Gamble".

2984489. LOUIS VUITTON. Øreringe, 1 par, "Gamble".

Forgyldt med farvede sten Højde 60 cm Ref. 7464883 Original æske og kvittering.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.172