Olie på Panel, ubåd 2. verdenskrig, monogram signeret, dateret -48.

2984361. Olie på Panel, ubåd 2. verdenskrig, monogram signeret, dateret -48.

30x46 cm (billede/rammestørrelse).

uindrammet.

Få foretaget en gratis vurdering!

uindrammet.

Antal besøg: 578