CHAMPAGNEFLØJTER, TO STK, MAYBACH ZEPPELIN.

2983024. CHAMPAGNEFLØJTER, TO STK, MAYBACH ZEPPELIN.

Sterling sølv, med tyske stempler Robbe & Berking, højde 19,5 cm, vægt 414 gram.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 901