DESK, industrielt design, midten af ​​det 20. århundrede.

2983012. DESK, industrielt design, midten af ​​det 20. århundrede.

4 blik æsker. Længde 140, bredde 77, højde 74 cm.

Brugsslitage. Ridser. Mærker. Mindre pletter på båspladen,.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 681