DAVID DOUGLAS DUNCAN. Madeleine Carroll, april 1951.

2981795. DAVID DOUGLAS DUNCAN. Madeleine Carroll, april 1951.

Dateret og stemplet af fotografen 26x21 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

I god stand.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 325