BESTIK, 18 dele, rustfrit stål, "Lagan", Anders Petter.

2980010. BESTIK, 18 dele, rustfrit stål, "Lagan", Anders Petter.

6 gafler, længde ca 21 cm.
6 knive, længde ca 22,5 cm.
6 skeer, længde ca 21 cm.

Mindre Brugsslitage. Ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

6 gafler, længde ca 21 cm.
6 knive, længde ca 22,5 cm.
6 skeer, længde ca 21 cm.

Mindre Brugsslitage. Ridser.

Antal besøg: 812