SKAB/POSTSKAB, med rum, 18/1900 tallet.

2979567. SKAB/POSTSKAB, med rum, 18/1900 tallet.

Postkasse med rum, 15 mindre, 2 større rum. Foldeskabslåger med hængsler. Malet gul åremaling.
Højde 98 cm Bredde 96 cm inklusive hængsler Dybde 41 cm.

Alders- og Brugsslitage, malingsskrammer, mærker, stødmærker.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.024