DESK, Lelångs Möbelfabrik, Bengtsfors, midten af det 20. århundrede.

297954. DESK, Lelångs Möbelfabrik, Bengtsfors, midten af det 20. århundrede.

Teaktræ. Tre skrivebordsskuffer og barskabe. Længde 137, bredde 51-81, højde 73 cm.

Bordpladen med fugtpletter. Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 3.125