PLATESPILLER DOBBELT.

PLATESPILLER DOBBELT.
2979458. PLATESPILLER DOBBELT.

Pladespiller Dual type 1225, længde 39cm højde 15cm, bredde 33cm.

Brugsslitage, ridser, for funktionen er ikke ansvarlig.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 662