297630. LOMMEUR, 4 stk, og LOMMEURSTAND, 18/1900-tallet.
1 lommeursæt, messing.
1 lommeur mærket bag urværk, Grand Prix, Paris, 1900, sølv urkasse.
1 lommeur, Elgin.
2 lommeure, Helvetia, sølv urkasse.
Brugsslitage, ridser, Elgin med løs minutviser, lommeur medfølger ikke, ingen funktionsgaranti.