SIDEBORD, teaktræ, 50-60'erne.

2975727. SIDEBORD, teaktræ, 50-60'erne.

Længde 170 cm, dybde 42 cm, Højde 94 cm.

Slitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og ridser.

Antal besøg: 890