SPEJL, rattan, 20. århundrede.

2973663. SPEJL, rattan, 20. århundrede.

Rattan og træramme, formentlig 1980'erne/90'erne.
Længde 86 x 71 cm.

Brugsslitage. Bagstykke mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 86 x 71 cm.

Antal besøg: 407