ANNE NÖMRAK. Vævet, vævet, monogram signeret AN.

297259. ANNE NÖMRAK. Vævet, vævet, monogram signeret AN.

201,5x129 cm.

Noget slid. Der mangler en træpind.

Få foretaget en gratis vurdering!

201,5x129 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.774